دانلود متاورس برای گوشی

دانلود متاورس برای گوشی

محبوبیت مفهوم متاورس همچنان در حال افزایش است. به طوری که مجله مشهور تایم حتی این ایده هیجان انگیز را روی جلد شماره اوت 2022 خود منتشر کرده است. با توجه به محبوبیت متاورس از زمانی که فیس بوک خود را تغییر نام داد، پروژه های جدید به طور منظم در حال ظهور برای دانلود متاورس برای گوشی هستند و موارد استفاده خلاقانه و مفیدی را ارائه می دهند.

اهمیت دانلود متاورس برای گوشی

این راهنما بهترین برنامه‌های متاورس را که در حال حاضر ارائه می‌شوند بررسی می‌کند، قبل از بررسی مزایای بسیاری از سرمایه‌گذاری در این برنامه‌ها، توضیح می‌دهد که آن ها چه هستند و چرا بسیار مورد توجه برای دانلود متاورس برای گوشی قرار گرفته‌اند.

تعدادی از بهترین اپلیکیشن متاورس برای سال 2023

لیست برنامه های متاورس زیر شامل پروژه هایی با موارد استفاده قانع کننده و پتانسیل با ارزش بالا است. ما این پروژه‌ها را در بخش بعدی بررسی می‌کنیم و بهترین پلتفرم‌های متاورس را برای بلندمدت برجسته می‌کنیم.

1.پلتفرم RobotEra

به طور کلی بهترین پروژه Metaverse در حال حاضر که در پیش فروش است.

RobotEra گزارشی توسط McKinsey and Co بیان می‌کند که متاورس پتانسیل تبدیل شدن به یک صنعت 5 تریلیون دلاری تا سال 2030 را دارد. یکی از پروژه‌های برتر که به دنبال تصاحب این بخش در حال گسترش است، RobotEra است و یک اکوسیستم مجازی با هدف ایجاد یک جهان چندگانه مشترک برای اکتشاف و تجارت است.

با  TARO، ارز درون بازی که در حال حاضر پیش فروش است، RobotEra  قصد دارد اکوسیستم مجازی خود را راه اندازی کند که شامل پروتکل های NFT، سیستم های مدیریت غیرمتمرکز، فعالیت های جهان سازی و طیف وسیعی از راه های کسب درآمد است.

در حالی که RobotEra به طور رسمی یک برنامه متاورس منتشر نکرده است، نقشه راه نشان می دهد که این اکوسیستم پروتکل های مبتنی بر واقعیت مجازی و واقعیت افزوده جدید را اضافه خواهد کرد.

تا سه ماهه اول 2023، RobotEra  همچنین یک حالت تجربه جدید را برای استفاده بازیکنان تطبیق خواهد داد. در آیندهRobotEra  ظرفیت پشتیبانی از یک برنامه متاورس را برای پشتیبانی از همان ویژگی ها نیز دارد.

در پلتفرم، بازیکنان به شکل ربات‌ها که به‌عنوان NFT ساخته می‌شوند. این ربات‌های NFT می‌توانند زمین‌های متاورس بسازند، که NFT  دیگری است که از طریق قراردادهای هوشمند ERC-721 منعقد شده و کاملاً قابل معامله است.

بازیکنان می‌توانند زمین بسازند و به روش‌های مختلفی از آن پول در بیاورند، از دریافت هزینه ورودی به رویدادها و موزه‌ها تا قرار دادن و استخراج زمین برای منابع و فروش فضای بیلبورد به تبلیغ‌کنندگان است.

در  RobotEra، که یک پروژه LBank Labs است با یک تیم تایید شده توسط Doxxed و KYC است، بازیکنان همچنین می‌توانند ربات‌های همراهی بسازند که کاملاً قابل ارتقا و سفارشی‌سازی هستند و می‌توانند در بازار آزاد به عنوان NFT فروخته شوند، در حالی که پروژه نیز در حال توسعه مجازی است و قابلیت واقعیت افزوده (VR/AR) برای نیمه اول سال 2023 را خواهد داشت.

نقشه راه  RobotEra

اکنون در پیش فروش تازه راه اندازی شده خود،TARO در دور پیش فروش جاری خود 0.02 دلار قیمت دارد. کمپین پیش فروش میزبان سه دور است که هر کدام 90 میلیون توکن ارائه می‌کنند و با قیمت این توکن بازی متاورس تا دور سوم به 0.032 دلار (افزایش 60 درصدی) افزایش یافت.

RobotEra هدف پیش فروش کارت سخت 7.93 میلیون دلاری را تعیین کرده است و توکن های پیش فروش هیچ دوره انحصاری ندارند.

2. پلتفرم Battle Infinity در دانلود متاورس برای گوشی

نبرد بی نهایتBattle Infinity  یک پلتفرم بازی رمزنگاری پر از بازی‌های نبرد بازی برای کسب درآمد (P2E) است که بازیکنان را قادر می‌سازد تا جوایزی ایجاد کنند.

Battle Infinity که در زنجیره هوشمند Binance میزبانی می شود، همچنین یک دنیای سه بعدی غنی به نام Battle Arena را ارائه می دهد که در آن بازیکنان می توانند به کاوش و تعامل با دیگران بپردازند.

دانلود متاورس برای گوشی
دانلود متاورس برای گوشی

اکوسیستم Battle Infinity از شش ویژگی (از جمله میدان نبرد) تشکیل شده است. این ها هستند:

  • لیگ برتر IBAT : به عنوان محصول شاخص Battle Infinity، لیگ برتر IBAT یک لیگ ورزشی فانتزی مبتنی بر NFT است که کاربران می‌توانند تیم بسازند و برای امتیاز بجنگند. هر بازیکن در لیگ به‌عنوان یک NFT ساختار یافته است و به راحتی می‌توان آن‌ها را معامله کرد و این بازی را به یکی از بهترین بازی‌های NFT برای طرفداران ورزش تبدیل می‌کند.
  • مبادله نبرد IBAT : مانند بهترین صرافی های رمزنگاری ، Battle Swap به کاربران اجازه می دهد تا یک توکن را با دیگری تعویض کنند. با این حال، مبادله نبرد IBAT کاملاً غیرمتمرکز است، که هزینه ها را کاهش می دهد و شفافیت را بهبود می بخشد.
  • IBAT Battle Store : این برنامه جدید متاورس همچنین حاوی یک فروشگاه بازی پر از بازی‌های P2E است که راه‌های بیشتری را به کاربران برای ایجاد پاداش ارائه می‌دهد.
  • IBAT Battle Stake : این یکی از بهترین پلتفرم‌های استیکینگ کریپتو است که به کاربران امکان می‌دهد یک جریان درآمدی منظم از طریق شرط‌بندی انفرادی/دو نفره، با پشتیبانی اضافی از جعبه‌های غارت NFT ایجاد کنند.
  • IBAT Battle Market : این ویژگی خدمات مشابه بهترین بازارهای NFT را ارائه می‌دهد و کاربران را قادر می‌سازد تا NFT‌ها را بخرند، بفروشند و معامله کنند و در عین حال توانایی ضرب NFT را نیز ارائه می‌دهد.

این ویژگی ها از IBAT استفاده می کنند که توکن اصلی Battle Infinity است. IBAT بخش مهمی از اکوسیستم Battle Infinity است و برای توزیع جوایز و تراکنش‌ها استفاده می‌شود.

کاربران حتی می توانند با استفاده از IBAT قطعه زمین مجازی را خریداری کنند که می تواند از طریق بیلبوردهای داخلی کسب درآمد کند. اگرچه Battle Infinity هنوز اپلیکیشن موبایلی ندارد، تیم سازنده برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی آن در آینده اعلام کرده است.

سرمایه گذارانی که به دنبال خرید Battle Infinity هستند می توانند این کار را از طریق مرحله پیش فروش پروژه انجام دهند و ظرف چند روز به سقف نرم افزاری آن می رسند.

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این اپلیکیشن جدید متاورس می‌توانند با پیوستن به گروه رسمی تلگرام ، جایی که همه اطلاعیه های اصلی منتشر می‌شوند، این کار را انجام دهند. به خاطر داشته باشید که مدیران هرگز ابتدا با مشترکین تماس نمی گیرند.

3. پلتفرم Axie Infinity

یکی دیگر از افزودنی‌های هیجان‌انگیز به لیست برنامه‌های متاورس ما Axie Infinity است. کسانی که به طور مرتب ارز دیجیتال می خرند ممکن است از قبل از Axie Infinity آگاه باشند، زیرا این پلتفرم متاورس در سال 2021 به شهرت رسید.

در اوج خود، در نوامبر 2021، Axie Infinity  با 2.7 میلیون کاربر فعال روزانه به خود می بالید. اگرچه این میزان در طول سال 2022 به طور چشمگیری افزایش یافته است.

در دنیای  Axie Infinity، بازیکنان می‌توانند هیولاهایی به نام Axies را خریداری کنند و با آن‌ها در مقابل Axie بازیکنان دیگر بجنگند تا جوایزی کسب کنند. این جوایز در توکن اصلی AXS – Axie Infinity توزیع می‌شوند. علاوه بر این، از آنجایی که تمام Axies  به صورت NFT ساخته شده‌اند، بازیکنان می‌توانند به راحتی آن ها را در بازار بازی بخرند، بفروشند و معامله کنند.

Axie Infinity یکی از بزرگترین برنامه‌های متاورس باقی می‌ماند، زیرا بازیکنان می‌توانند Axies خود را نیز پرورش دهند و در نتیجه فرصت‌های بیشتری برای کسب جوایز ایجاد کنند. اگرچه Axie Infinity هنوز اپلیکیشن موبایلی ندارد، کاربران همچنان می‌توانند از طریق مرورگر وب روی گوشی اندرویدی به این دنیای مجازی دسترسی داشته باشند.

دارایی‌های رمزنگاری شده یک محصول سرمایه‌گذاری غیرقابل فرار بسیار فرار است.

4. پلتفرم Decentraland

بهترین بستر متاورسی برای سرمایه گذاری در زمین مجازی است.

Decentraland نیازی به معرفی ندارد، زیرا در سال گذشته به یکی از بزرگترین برنامه های متاورس تبدیل شده است. به دلیل محبوبیت، توکن بومی پلتفرم، MANA، به عنوان یکی از بهترین سکه های متاورس برای سرمایه گذاران ظاهر شد. این امر با افزایش 700 درصدی قیمت توکن در اواخر سال 2021 مشهود بود.

کاربران می توانند آواتارها را در دنیای سه بعدی Decentraland ایجاد کنند و محیط غنی را کشف کنند. قابل ذکر است، کاربران همچنین می توانند قطعات زمین مجازی را در این دنیا خریداری کنند که به عنوان NFT به نام  LAND ساختار یافته است.

راه های زیادی وجود دارد که از طریق آن ها می توان از این بسته های زمین درآمد کسب کرد، از جمله از طریق تبلیغات در جهان. کاربران همچنین می توانند «صحنه های» سه بعدی برای تعامل با سایر کاربران ایجاد کنند.

اگرچه Decentraland یک برنامه تلفن همراه بومی ندارد، برنامه Decentraland Explorer در اندروید به کاربران اجازه می دهد تا جهان گسترده NFT های مرتبط با این پلتفرم را کشف کنند.

دارایی‌های رمزنگاری شده یک محصول سرمایه‌گذاری غیرقابل فرار است.

5. پلتفرم Sandbox

این پلتفرم قابلیت سفارشی سازی بی حد و حصر دارد.

هیچ لیستی از 11 برنامه برتر متاورس بدون ذکر The Sandbox کامل نمی شود. Sandbox یکی از بهترین پروژه های متاورس NFT  است که در چند سال گذشته راه اندازی شده است و راهی را برای کاربران در سراسر جهان فراهم می کند تا خلاقیت خود را ابراز کنند.

بازیکنان می توانند از ویژگی «VoxEdit» در پلتفرم The Sandbox برای ایجاد ساختارهای درون بازی استفاده کنند. این ساختارها با استفاده از “Voxles” ساخته شده اند، که بسیار شبیه مکعب های سه بعدی است که توسط Minecraft رایج شده است. هنگامی که یک سازه ساخته می شود، می توان آن را به عنوان یک NFT مونتاژ کرد و امکان فروش آن را به دیگران فراهم کرد.

تراکنش ها در بازار The Sandbox انجام می شود و از SAND به عنوان ارز اصلی استفاده می شود. همچنین امکان ایجاد بازی های سه بعدی برای کاربران وجود دارد که نیازی به تجربه برنامه نویسی ندارند.

در نهایت، به دلیل محبوبیت  The Sandbox، SAND  نیز از منظر سوداگرانه به یک دارایی محبوب در بین سرمایه گذاران تبدیل شده است.

دارایی‌های رمزنگاری شده یک محصول سرمایه‌گذاری غیرقابل فرار است.

6. پلتفرم متارنگ در دانلود متاورس برای گوشی

پلتفرم متارنگ یا متاورس رنگ یک پلتفرم کاملا ایرانی می باشد که می توانید با خرید زمین و احداث بنا به فعالیت بپردازید. به راحتی می توانید با ارز ریال به خرید و فروش زمین و ارزهای داخلی این بازی بپردازید. این پلتفرم ارزهای داخلی خود را دارد که فعلا بر بستر هیچ بلاکچینی قرار ندارد ولی به زودی بر بستر بلاکچین اختصاصی خود قرار خواهد گرفت.

Metaverse Apps چیست؟

اکنون که در مورد بهترین پروژه های اپلیکیشن متاورس بحث کرده ایم، بیایید روی چیستی آن ها و نحوه عملکردشان تمرکز کنیم. اصطلاح “برنامه متاورس” اغلب به جای “پلتفرم متاورس” استفاده می شود زیرا هر دو معمولاً به یک چیز اشاره می کنند.

اپلیکیشن‌های Metaverse و پلتفرم‌های متاورس راهی برای تعامل کاربران با جهان‌های سه بعدی غنی، که بسیاری از آن‌ها بر روی بلاک چین ساخته شده‌اند، ارائه می‌کنند. برخی از بهترین بازی‌های متاورسی در چند سال گذشته، مانند Decentraland و The Sandbox، از قدرتی که این دنیاها دارند استفاده کرده‌اند و رویکردی نوآورانه برای تعامل اجتماعی ارائه می‌دهند.

اپلیکیشن های متاورس

موارد استفاده نامحدودی برای برنامه‌های متاورس، از جمله بازی، آموزش، تجارت، سرمایه‌گذاری و موارد دیگر وجود دارد. اکثر پروژه های متاورس اکنون یکپارچه سازی NFT را ارائه می دهند که به کاربران امکان می دهد واقعاً آیتم های درون بازی خود را «مالک» کنند. برای مثال، بسیاری از پروژه‌ها قطعه‌هایی از زمین مجازی را ارائه می‌کنند که کاربران می‌توانند آن را خریداری کنند و خریدار مالک آن زمین است و می‌تواند آن را برای سود بفروشد.

با توجه به مقیاس این پروژه ها، اکثر پلتفرم های متاورس در برنامه های تلفن همراه در دسترس نیستند زیرا به قدرت محاسباتی زیادی نیاز دارند. با این حال، برخی از پروژه‌ها ویژگی‌های مبتنی بر برنامه را ارائه می‌کنند، از جمله پلتفرم Decentraland Explorer’s و برنامه متاورس آینده  Battle Infinityاست.

اپلیکیشن های متاورس چگونه کار می کنند؟

برنامه‌های  Metaverse(و بازی‌های متاورس به طور کلی) از قدرت فناوری بلاک چین برای ارائه یک تجربه غیرمتمرکز استفاده می‌کنند که در آن کاربران می‌توانند درجه بالایی از ناشناس ماندن را حفظ کنند. بسیاری از این برنامه‌ها همچنین ارزهای رمزنگاری شده را ادغام می‌کنند که امکان تجارت یکپارچه در جهان را فراهم می‌کند.

بسیاری از بهترین سکه های Web3 مبتنی بر متاورس هستند، از جمله  IBAT، MANA  و AXS این سکه ها به عنوان ارز اصلی هر متاورس استفاده می شود و خرید، فروش و تجارت اقلام را برای کاربران آسان می کند. علاوه بر این، پروژه‌هایی که مکانیک P2E  را در خود جای داده‌اند، جوایزی را نیز در سکه‌های اصلی خود توزیع می‌کنند.

دانلود متاورس برای گوشی
دانلود متاورس برای گوشی

اقلام درون این متاورس ها اغلب به صورت NFTs ساختار یافته اند. همانطور که در بخش قبل ذکر شد، این مالکیت واقعی را فراهم می‌کند و به این معنی است که آیتم‌های درون بازی را نمی‌توان دستکاری کرد. این NFTها همچنین می توانند از طریق بازار داخلی هر متاورس معامله شوند و به کاربران اجازه می دهند از اثرات عرضه و تقاضا که منجر به افزایش ارزش می شود، بهره مند شوند.

پلتفرم های متاورس

برخی از برنامه های متاورس حتی ممکن است از هدست های واقعیت مجازی (VR) استفاده کنند. نمونه بارز آن Bloptopia است که از بلاک چین Polygon پشتیبانی می کند. با استفاده از مفاهیم مبتنی بر واقعیت مجازی، Bloktopia  می‌تواند تجربه‌ای کاملاً فراگیر را ارائه دهد همانطور که در فیلم معروف استیون اسپیلبرگ، Ready Player One  دیده می‌شود.

با توجه به ترکیب همه این مفاهیم، ​​واضح است که امکانات برنامه های متاورس بی پایان است. تقریباً هر صنعتی می تواند از اکوسیستم متاورس به نحوی استفاده کند چه تجارت چه آموزش یا بازی است.

علاوه بر این، یاهو فایننس اخیرا گزارش داد که چندین شرکت بزرگ مانند آلفابت، متا، انویدیا و مایکروسافت، همگی در متاورس سرمایه گذاری کرده اند که نشان می دهد این روند به این زودی ها از بین نخواهد رفت.

انواع اپلیکیشن های متاورسی

کسانی که به طور منظم روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند ، ممکن است در معرض «متاورس» قرار بگیرند، با این حال درک انواع مختلف برنامه های متاورس ارائه شده هنوز حیاتی است. اغلب اوقات، برنامه های متاورسی را می توان به سه دسته تقسیم کرد:

  1. متاورس های غیر بلاک چینی

متاورس های غیربلاک چین دقیقاً همان چیزی است که از نام آن پیداست. متاورس هایی که روی بلاک چین میزبانی نمی شوند. این پلتفرم‌ها معمولاً در قالب بازی‌های ویدیویی مانند  Grand Theft Auto، Red Dead Redemption  و The Sims عرضه می‌شوند.

اگرچه آن ها بر روی بلاک چین میزبانی نمی شوند، اما این متاورس ها هنوز راهی برای تعامل کاربران با دیگران از طریق جهان های مجازی سه بعدی ارائه می دهند. آن ها همچنین مکانیزمی برای کسب پاداش ارائه می کنند. با این حال، بازیکنان نمی توانند از این پاداش ها در “دنیای واقعی” استفاده کنند.

  • متاورس های مبتنی بر بلاک چین

در انتهای دیگر طیف، متاورس های مبتنی بر بلاک چین داریم. این برنامه های متاورس بر روی بلاک چین ساخته شده اند، به این معنی که ذاتاً غیرمتمرکز هستند و به کاربران اجازه می دهند درجه بالایی از ناشناس ماندن را حفظ کنند.

  • متاورس های بلاک چین

بهترین اپلیکیشن متاورس در لیست ما، Battle Infinity، نمونه بارز متاورس مبتنی بر بلاک چین است. Battle Infinity که در زنجیره هوشمند Binance میزبانی می‌شود، یک دنیای سه بعدی همه جانبه را ارائه می کند که در آن کاربران می‌توانند کاوش کنند و جوایزی کسب کنند. در حالی که مالکیت واقعی آیتم‌های درون بازی خود را از طریق NFT‌ها تجربه می‌کنند.

واقعیت مجازی  (VR) Metaverses

در نهایت، متاورس های واقعیت مجازی (VR) نوعی اپلیکیشن متاورس هستند که در چند سال گذشته محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. همانطور که توسط فوربس اشاره شده است، اکثر مردم به طور کلی واقعیت مجازی را در قالب بازی های ویدیویی تصور می کنند اما می توان از آن برای بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر نیز استفاده کرد.

شرکت‌ها می‌توانند از متاورس های VR برای آموزش کارکنان خود استفاده کنند، که ممکن است بهتر از یادگیری از طریق خواندن یا سخنرانی باشد.

VR همچنین می تواند برای آموزش کودکان مورد استفاده قرار گیرد و قدرت این نوع اپلیکیشن متاورس را برجسته می کند.

دانلود متاورس برای گوشی
دانلود متاورس برای گوشی

نتیجه گیری در خصوص دانلود متاورس برای گوشی

به طور خلاصه، این راهنما یک مرور کلی از بهترین برنامه های متاورس برای سال 2023 ارائه کرده است، که نحوه عملکرد آن ها و چرایی آن ها بسیار مورد توجه است.

این برنامه‌ها نه تنها راه جدیدی برای معاشرت ارائه می‌دهند، بلکه راه‌هایی را نیز برای کسب جوایز منظم از جالب ترین پروژه‌های NFT ارائه می‌کنند و تضمین می کنند که برای سال‌های آینده محبوب خواهند بود.

اهمیت دانلود متاورس برای گوشی را بنویسید؟

این راهنما بهترین برنامه‌های متاورس را که در حال حاضر ارائه می‌شوند بررسی می‌کند، قبل از بررسی مزایای بسیاری از سرمایه‌گذاری در این برنامه‌ها، توضیح می‌دهد که آن ها چه هستند و چرا بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند.

Metaverse Apps چیست؟

اکنون که در مورد بهترین پروژه های اپلیکیشن متاورس بحث کرده ایم، بیایید روی چیستی آن ها و نحوه عملکردشان تمرکز کنیم. اصطلاح “برنامه متاورس” اغلب به جای “پلتفرم متاورس” استفاده می شود زیرا هر دو معمولاً به یک چیز اشاره می کنند.

اپلیکیشن های متاورس چگونه کار می کنند؟

برنامه‌های  Metaverse(و بازی‌های متاورس به طور کلی) از قدرت فناوری بلاک چین برای ارائه یک تجربه غیرمتمرکز استفاده می‌کنند که در آن کاربران می‌توانند درجه بالایی از ناشناس ماندن را حفظ کنند. بسیاری از این برنامه‌ها همچنین ارزهای رمزنگاری شده را ادغام می‌کنند که امکان تجارت یکپارچه در جهان را فراهم می‌کند.
بسیاری از بهترین سکه های Web3 مبتنی بر متاورس هستند، از جمله  IBAT، MANA  و AXS این سکه ها به عنوان ارز اصلی هر متاورس استفاده می شود و خرید، فروش و تجارت اقلام را برای کاربران آسان می کند. علاوه بر این، پروژه‌هایی که مکانیک P2E  را در خود جای داده‌اند، جوایزی را نیز در سکه‌های اصلی خود توزیع می‌کنند.