دیسکورد متارنگ | کانالی رو به آینده پیش رو | رونمایی از چنل فوق تخصصی متاورس رنگ

با افتخار اعلام می‌کنیم که در این تاریخ شگفت‌انگیز، پروژه متاورس رنگ به شما معرفی می‌شود! این پروژه، زیرساختی فراتر از حد تخیل است که به واقعیت مجازی و دنیای موازی، رنگ و بویی تازه می‌بخشد!

شروع ساخت و ساز در دنیای موازی و مجازی توسط شهروندان متارنگ

سالروز شروع ساخت و ساز موازی و مجازی در متاورس، جامعه‌ای رهبرانه که زیرساخت‌هایی فراتر از مادیات فراهم کرده و به هر شهروند امکان می‌دهد تا دنیای خود را با تخیل و خلاقیت شکل دهد، را جشن می‌گیرد. این روز نمادی از اتصال میان واقعیت و تخیل است و به شهروندان فرصت می‌دهد تا به ماجراجویی‌هایی شگفت‌انگیز در دنیای متاورس بپردازند.

سالگرد متاورس ملی

به مناسبت سالگرد پروژه متاورس ملی در تاریخ 15 آبان 1402، افتخار داریم که می‌توانیم تلاش‌ها و پیشرفت‌های بسیاری را در جهت توسعه و بهبود این پروژه بزرگ برجسته کنیم. در طول این سال‌ها، ما توانسته‌ایم به معرفی صدها ویژگی جدید برای متاورس ملی پرداخته و به عنوان یک پیشرو در دنیای متاورس رنگ شناخته شویم. این پروژه تلاش‌های بی‌وقفه تیم‌های متخصص در زمینه‌های مختلفی از جمله توسعه، پژوهش، و پشتیبانی را به یکدیگر گره زده و به نتایج چشمگیری دست یافته است. از تمامی اعضای پروژه و همه کسانی که در این مسیر پرشور همراهی کردند، تشکر می‌کنیم و برای ادامهٔ این مسیر موفقیت‌آمیز به همراهی‌تان ادامه می‌دهیم.

انجمن متاورس ایران

انجمن متاورس ایران پیشرو در پاسخ دهی به سوالات جامعه ایرانی در دنیاهای مجازی

دیسکورد متاورس

پاسخ گویی به سوالات و اشتراک گذاری تجربیات در این بستر متمرکز امکان پذیر است

بانک سوالات متاورس رنگ دنیایی موازی | آینده موازی بشر | 10530 سوال تخصصی

به پاس امکانات پیش رو و در راستای ایجاد بزرگترین مرکز بهبود خدمات رفاهی شما را با بنیان اولین مفهوم متاورس در ایران آشنا خواهیم کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *