آموزش خصوصی متاورس آپلند | آنلاین به همراه مدرک

حسین قدیری مدیریت دانشگاه متاورس
دوره های این دانشگاه به همراه دریافت مدرک از دانشگاه متارس ایران میباشد
PRICE
تومان19,500,000

Speakers

حسین قدیری
حسین قدیری
726X+M2 قزوین، استان قزوین، ایران

Start

End

Address

قزوین، استان قزوین، قزوین، میدان مینودر،،، شاهکار بشریت، Iran   View map

دوره آموزشی خرید و فروش زمین در آپلند :

برای کسب اطلاعات تخصصی از یک دنیای مجازی پیشنهاد ما به شما درک کامل یک ساختار است که از بنیان ، هدف و چشم انداز آن نشات میگیرد .

در دوره آموزش فرایند های زیر به شما آموزش داده خواهد شد :

 1. ثبت نام و ورود به آپلند .
 2. معرفی ساختار های آپلند .
 3. معرفی بخش های مختلف ساختار طراحی شده توسط آپلند .
 4. آموزش روش خرید زمین .
 5. آموزش روش فروش زمین .
 6. آموزش ساخت بنا در زمین .
 7. آموزش کشف موقعیت های خاص بازی .
 8. آموزش قیمت گذاری جهت فروش .
 9. پیشگیری از خرید زمین های نامناسب .
 10. آموزش نحوه عملکرد و پیش بینی آینده آپلند .
 11. آموزش افزایش امنیت حساب کاربری .
 12. آموزش کسب درآمد دلاری از آپلند .
 13. آموزش خرید زمین از روش آفر .
 14. آموزش نحوه آزاد سازی شهر های جدید .
 15. آموزش بهره وری از چالش ها ، مسابقات و خروجی های لحظه ای آپلند .
 16. معرفی اسپارک و آموزش لانچ آن .
 17. آموزش همکاری تیم وروک در آپلند .
 18. آموزش سفر در شهر های آپلند .
 19. آموزش گزینه های موجود در آپلند .

درنظر داشته باشید آپلند به دلیل رعایت قوانین آمریکا مجبور به تحریم IP ایران شده است و هیچ مسئولیتی در خصوص آینده آپلند و تحریم ها متحمل حال دانشگاه متاورس و اساتید نخواهد شد .

تصمیم ثبت نام در دوره با شما است .

دانشجویان گرامی پس از کسب مهارت های لازم در این دوره شما به تیم متاورس ایران دعوت خواهید شد .

دوره آموزش به صورت آنلاین و خصوصی برگذار خواهد شد .

دوره آموزشی 7 ساعت میباشد و هر روز یک ساعت آموزش درنظر گرفته شده است .

تفکیک زمان آموزش :

40 دقیقه اول آموزش توسط استاد و 20 دقیقه آخر پاسخ به سوالات میباشد .

فایل صورتی رضایت دانشجویان :

[sonaar_audioplayer playlist_type=”feed” albums=”137407″ playlist_title=”رضایت از آموزش آنلاین دانشگاه متاورس” artwork=”https://uni.irpsc.com/wp-content/uploads/2021/12/uni-metaverse-Satisfaction-customer.jpeg” artwork_id=”137427″ feed=”https://uni.irpsc.com/wp-content/uploads/2021/12/WhatsApp-Ptt-2022-02-17-at-16.57.10.ogg” player_layout=”skin_float_tracklist” hide_progressbar=”default” display_control_artwork=”false” hide_artwork=”false” show_playlist=”false” show_track_market=”false” show_album_market=”false” hide_timeline=”false”][/sonaar_audioplayer]

درباره آپلند

Uplandme, Inc. یک سازمان توزیع شده در سطح جهانی است. دفتر مرکزی آن در دره سیلیکون است که در سال 2018 توسط کارآفرینان سریالی درک لوت ، مانی هونیگشتاین و ایدان زاکرمن تأسیس شد . مرکز تحقیق و توسعه در اوکراین واقع شده است و اعضای تیم بیشتری در سراسر اروپا و ایالات متحده وجود دارد.

دوره تخصصی متاورس آپلند

دوره تخصصی متاورس آپلند
داستان ما

همه چیز در اوایل سال 2018 و در جریان یک بازی آخر شب مونوپولی بین بنیانگذاران ما Mani، Idan و Dirk شروع شد.

اگر به خاطر ندارید، این زمانی بود که کلکسیون های دیجیتالی از طریق توکن های غیرقابل تعویض مبتنی بر فناوری بلاک چین شروع به ایجاد سروصدای زیادی در اخبار کردند. فکر کنید: Cryptokitties. ترکیب مونوپولی و ظهور کلکسیون‌های دیجیتال باعث شد سه بنیانگذار از خود بپرسند: چه می‌شود اگر بتوانیم دنیای واقعی را از طریق همان فناوری که به این مجموعه‌ها قدرت می‌دهد «توکن» کنیم؟ اگر هر دارایی در جهان بتواند دارایی کلکسیونی و غیرقابل تعویض خودش باشد که مالکیت آن توسط بلاک چین تأیید شود، چه می‌شود؟ آیا تجارت ویژگی های مجازی بر اساس آدرس های دنیای واقعی که در واقع متعلق به شما هستند جالب نیست؟

و آن لحظه ای بود که آپلند متولد شد. از آن زمان به بعد، این سه بنیانگذار تقریباً هر روز برای برنامه ریزی، اصلاح و توسعه چشم انداز خود برای Upland ملاقات می کنند: دنیایی که در آن مردم نه تنها بازی می کنند، بلکه اجتماعی می شوند و در نهایت می توانند درآمد کسب کنند. به عبارت دیگر، یک اقتصاد دیجیتال واقعی که دنیای واقعی را با دنیای مجازی ترکیب می کند. اما – و این از روز اول مهم بود – همه چیز باید برای هر کسی بدون توجه به سطح تخصص فنی آنها ساده و قابل درک باشد. بنابراین مانی، ایدان و دیرک شروع به جستجوی یک بلاک چین کردند که آنها را قادر سازد تا دیدگاه خود را به واقعیت تبدیل کنند. آنها آن را در بلاک چین EOS توسعه یافته توسط Block.One پیدا کردند. سپس همه چیز شروع به افزایش سرعت کرد: Uplandme, Inc. در جولای 2018 ثبت شد. به زودی پس از آن، بنیانگذاران یک دور اولیه را از سرمایه گذاران فرشته و FinLab AG خارج از آلمان جمع آوری کردند و برنامه نویسی به طور جدی در دسامبر 2018 آغاز شد. در ژوئن 2019، این شرکت به اولین کاربران خود اجازه داد تا نسخه بتای بسته آن را امتحان کنند. سپس، از ژانویه 2020، نسخه بتای باز Upland به صورت زنده و در دسترس بوده و به صورت کراس پلتفرم، یعنی وب، iOS و اندروید در دسترس است.
در سال 2020 اتفاقات زیادی برای Upland افتاده است. فرزنو و نیویورک از آن زمان به‌عنوان شهرهای قابل ضرابخانه افتتاح شدند، و مشارکت Upland با Tilia Inc. برای اینکه کاربران بتوانند املاک را به دلار بفروشند، معرفی شد.
Upland
برنامه‌های هیجان‌انگیزتر و خلاقانه‌تری برای سال 2021 دارد: یک دروازه NFT که به کاربران اجازه می‌دهد NFT‌ها را از سایر بلاک چین‌ها، ماشین‌های قابل رانندگی، توسعه املاک مسکونی و تجاری و معرفی مشاغل وارد کنند. و افتتاح شهرهای جدید در ایالات متحده و بین المللی. در واقع آینده در Upland بسیار روشن است!تجارب سرگرم کننده و فرصت های جدید را برای همه در تقاطع دنیای واقعی و مجازی ایجاد کنید

بنیانگذاران

این چیزی است که وقتی یک گیتاریست موسیقی دوست دهه 90، یک بازیکن فعال فوتبال (فوتبال) و یک شناگر رقابتی با هم ترکیب می شوند، به دست می آورید:
با هم ترکیب می شوند، به دست می آورید:

بنیان گذاران متاورس آپلند upland

بنیان گذاران متاورس آپلند upland

مشاوران

Upland توسط کهنه سربازان صنعت بازی، روابط عمومی و بلاک چین پشتیبانی می شود. این تیم به طور مکرر با هیئت مشاوران خود ملاقات می کند تا در مورد استراتژی و تاکتیک های پیشرفت شرکت صحبت کند.

مشاوران بازی متاورس آپلند upland metaverse

مشاوران بازی متاورس آپلند upland metaverse

سرمایه گذاران

سرمایه‌گذار اصلی در Uplandme, Inc. FinLab EOS VC Fund است که یک سرمایه‌گذاری مشترک بین FinLab AG و توسعه‌دهنده بلاک چین EOSIO Block.one، دو متخصص جهانی در فناوری بلاک چین است. سرمایه گذاران اضافی شامل افرادی از خدمات مالی، املاک و مستغلات، بازی و صنعت بلاک چین هستند.

برندهای آنیموکا

صندوق بلاک چین

بلوک.1

مدیریت C3

گینگل ها

سرمایه جهانی بنیانگذاران

کینگزوی کپیتال

یک تیم

MORE DETAIL

Phone

09127855049

Email

hq@irpsc.com

با شرکت در این دوره شما میتوانید مدرک خرید و فروش زمین در متاورس را دریافت و نیز وارد تیم متاورس ایران شوید .

شرکت در دوره